Запрошуємо на навчання
до Краматорського коледжу ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановского

    Краматорський коледж ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановского - державний вищий навчаль- ний заклад. Заснований в 1962 році.

   Починаючи з 1997 року коледж є структурним підрозділом Донецького національного універси- тету економікі і торгівлі імені Михайла Туган-Барановского.

    Коледж готує фахівців для підприємств усіх форм власності, підприємництва, комерції, бізнесу,  торгівлі, ресторанного господарства, харчового виробництва.

НОВИНИ ТА ПОДІЇ КОЛЕДЖУ

12.11.2019 у ПКіТ «НКМЗ» Краматорським міським центром занятості було організовано проведення щорічного Дня Кар’єри. Цей захід орієнтовано на краматорських школярів 8-11-х класів з метою допомогти їм обрати майбутню професію. Викладачі і студенти нашого коледжу прийняли участь у заході...

Одним з традиційних заходів тижня популяризації товарознавчо-комерційних і економічних дисциплін є круглий стіл «Формула успіху» де студенти знайомляться з біографіями успішних людей, історіями створення ними бізнесу, визначають ключові фактори їх успіху.

 

31 жовтня студенти гр. ТК-17-А з приводу святкування Хелловіна проявили свої творчі здібності оформивши тематичну фотозону. Всі бажаючі мали змогу зануритися в таємничу атмосферу свята та сфотографуватися на пам'ять.  фотогалерея

                                                                                Куратор Карпенко О.В.

27 жовтня в Школі кухарського мистецтва в м. Костянтинівка Донецької області стартував новий сезон навчання. Студенти нашого коледжу відвідали майстер-клас з приготування страв японської кухні від шеф-кухаря Сергія Денисенка. Дякуємо Фонду Бориса Колеснікова за цей внесок в молодь, колосальну підтримку і допомогу в навчанні. фотогалерея

                                                                                         Викладач Бойко О.В.

28 жовтня 2019р. вся наша країна святкує 75-ту річницю визволення України від нацистських загарбників. 28 жовтня – це день вшанування пам’яті всіх тих людей, які віддали життя за рятування рідної землі і здобули перемогу над окупантами. Студенти коледжу прийняли сьогодні участь в урочистому заході, присвяченому ювілейній річниці й поклали квіти на могили героїв. 

1 / 5

Please reload

© 2016 «Краматорський коледж ДонНУЕТ». Сайт создан на Wix.com

  • Белый Facebook Icon
  • Белый Иконка YouTube
  • Белый Instagram Иконка
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now